Широке використання технологій штучного інтелекту майже у всі сфери нашого життя – тренд останніх років. Всі ми пам'ятаємо про похмурі прогнози, пов'язані зі штучним розумом. Проте реальність більш прозаїчна. Завдяки новому підходу пристрої стають більш продуктивними та водночас більш енергоефективними.
Спочатку саме визначення «геймерський лептоп» здавалося абсурдним: хіба настільки компактний і мобільний девайс зможе наздогнати повноцінний ігровий комп'ютер? Як показує практика останніх років, ігровий ноутбук став бажаним девайсом в арсеналі не тільки геймера, а й фахівця, який має справу з графікою, дизайном, обробкою відео та аудіо.
Що відрізняє геймерський ноутбук від звичайного лептопа:
Звичайно ж, такі революційні характеристики позначаються і на ціні ігрових ноутбуків в Україні. Однак, якщо вам потрібно справді продуктивний пристрій не тільки для ігор, але і для роботи, покупку ноутбука такого рівня можна розглядати як вигідну інвестицію у підвищення власної ефективності.
Виробник Lenovo у своїй серії ігрових ноутбуків Lenovo Legion Slim вже впроваджує власну розробку – Lenovo AI Engine+ з чіпами штучного інтелекту LA2-Q та LA1, що динамічно підвищують продуктивність. В інтеграції з процесорами Intel Core i9 13th Gen та дискретними картами NVIDIA GeForce RTX 40 Series користувача очікує неперевершена якість зображення на найвищих налаштуваннях графіки. При цьому ноутбуки отримують від 32 Гб ОЗУ та радують енергоефективною батареєю. У плані габаритів пристрої стають ще більш легкими та витонченими при вазі менше двох кг.
Про бажання встановити нові процесори Intel Core Ultra з виділеним блоком NPU заявили ACER, Gigabyte, MSI, ASUS. Більше того, Acer вже представили на CES 2024 перші зразки з серії Acer Predator Helios на базі чіпів Intel Core Ultra. Які переваги очікують покупця, який вибирає ігрові ноутбуки такого рівня:
Як бачимо, тренд на широке впровадження AI лише набирає обертів. Можна тільки здогадуватися, які відкриття та нові можливості очікують цінителів сучасних технологій у найближчі роки.