В Авдіївці тривають «запеклі бої» та працює логістика, проте заблокованих українських підрозділів у місті немає.
Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.
За його словами, «ворог штурмує місто одночасно з декількох напрямків, відбувається планове підсилення підрозділів ЗСУ».
«Станом на 13:00 в Авдіївці заблокованих українських підрозділів немає. У скрутній ситуації на полі бою, коли від укріплення залишаються лише руїни і купа розбитої цегли, пріоритетом для нас є збереження життя воїнів», – наголосив бригадний генерал.
Тарнавський наголосив, що до міста постачаються боєприпаси та інші засоби ураження у збільшених обсягах».
«Щоб розширити логістичні коридори, в районі Авдіївки проводяться рейдово-ударні дії. Логістика – працює», – повідомив командувач.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росіяни обстрілюють коксохімічний завод в Авдіївці фосфорними снарядами.