Британія запровадила 50 нових санкцій проти фізичних та юридичних осіб, які підтримують рф

Зокрема, санкції спрямовані проти осіб, які є постачальниками засобів ураження для до рф

Фото: depositphotos

Британія запровадила 50 нових санкцій проти фізичних та юридичних осіб, які підтримують агресивну війну росії проти України.

Про це йдеться на сайті британського уряду.

Уточнюється, що санкції спрямовані проти осіб, які є постачальниками засобів ураження до рф. Йдеться, зокрема, про ракети, ракетні пускові системи та вибухові речовини.

Окрім цього, нові санкції спрямовані на ключові джерела доходів рф, обмежуючи торгівлю металами, алмазами та енергоносіями, а також перекриваючи фінансування війни рф.

«путін помилково думав, що оскільки економіка росії більша за економіку України, він отримає швидку перемогу. Але економіки друзів України у 25 разів більші за російську. І два роки по тому ми стоїмо разом, щоб підтримати Україну», – заявив очільник МЗС Девід Кемерон.

Він заявив, що оголошені заходи «підірвуть здатність путіна забезпечувати свою армію високотехнологічним обладнанням і вкрай необхідним озброєнням, а також заблокують йому можливість поповнювати свою військову скарбницю».

Згідно з заявою, санкції запроваджені проти найбільших виробників боєприпасів та електроніки рф, видобувних компаній, які торгують алмазами та нафтою, а також китайські, турецькі та білоруські компанії, які сприяли розвитку ВПК рф.

Зокрема, йдеться про «Завод ім. Свердлова», ключові імпортери рф і виробники верстатів, нафтовий трейдер «Нільс Троост» і його компанія Paramount Energy & Commodities SA, Fractal Marine DMCC, Beks Ship Management та Active Shipping.

Окрім цього, санкцій наклали на дві російські алмазні компанії та гендиректора держкомпанії «Алроса» павєла марініча, а також п'ять топменеджерів та власників провідних російських виробників міді, цинку та сталі.

До «чорного списку» також увійшов проєкт компанії «Новатек» з виробництва зрідженого газу «Арктик СПГ-2» та її директор алєг карпушин.

Санкції введено також проти так званої ПВК «Редут».

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росія намагається придбати високоточні технології в обхід санкцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS