Челендж з Reactor Monitor: Стійкість, продуктивність, цифровізація: 12 викликів від провідних гравців аерокосмічної галузі

Гарні можливості та корисні призи для команд, які запропонують кращі рішення

Фото: aerospace.innovation-challenge.sg

Платформа відкритих інновацій Agorize опублікувала новий скоп можливостей для стартапів і технологічних компаній, які працюють в аерокосмічній сфері. Це Aerospace Open Innovation Challenge 2024, оголошений Enterprise Singapore (EnterpriseSG) та компанією Jurong Town Corporation (JTC).

В його межах команди зможуть випробувати та масштабувати свої рішення разом із лідерами галузі, такими як Airbus, Bell Textron, Collins Aerospace, GE Aerospace, Jet Aviation, Singapore Component Solutions і ST Engineering.

Aerospace Open Innovation Challenge 2024

Ключова індустрія: Aerospace.

Опис: Челендж зосереджено навколо трьох ключових категорій: стійкість, продуктивність, цифровізація. Компанії-партнери запропонували командам загалом 12 викликів, кожен – зі своїми умовами і призами для переможців:

1. Airbus шукає рішення для автономного завантаження та розвантаження багажу/вантажу літака. Компанія хоче автоматизувати процес завантаження, упорядкування та кріплення безпосередньо усередині вантажного відсіку. Категорія – «Продуктивність». Нагорода – до 75 000 сінгапурських доларів на розробку POC.

2. Bell Textron пропоує комадам два завдання, які, на її думку, є проблемами усієї галузі та були б необхідні будь-якому її гравцю:

3. GE Aerospace думає над підвищенням енергоефективності й шукає ідеї, як відновити відпрацьоване від роботи електричних печей тепло: уловлювати його у джерелах (атмосферних та/або вакуумних печах) і з користю застосовувати. Категорія – «Стійкість». Нагорода – до 30 000 сінгапурських доларів на розробку POC.

4. Jet Aviation заявила два челенджі:

5. Collins Aerospace – дочірня компанія аерокосмічної корпорації RTX – має два запити:

6. Singapore Component Solutions має два челенджі:

7. ST Engineering пропонує два виклики:

По кожному виклику заявники додали докладні описи проблем, якими шляхами пробували їх вирішувати, деякі технічні деталі, які будуть потрібні командам, вимоги до рішень та критерії відбору. Ознайомитися з ними можна на сторінці Aerospace Open Innovation Challenge 2024.

Дедлайн: 29 квітня 2024 року.

Як взяти участь: форма заявки розміщена на платформі Agorize, доступна для заповнення після реєстрації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS