СБУ викрила двох експосадовців «Харківгазу», які допомагали окупантам.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Зазначається, що один із фігурантів був керівником «газової служби», а його спільника призначили «головним інженером» під час окупації регіону. Після цього вони передали загарбникам карти газових мереж області.
Зрештою інформацію агресор використовував для підготовки масованих обстрілів регіону. Зокрема картографічні відомості враховували для облаштування інженерних загороджень і мінних полів, спрямованих на стримування контрнаступальних операцій ЗСУ.
Поплічників ворога затримали – їх звинувачують у пособництві державі-агресору. За цей злочин фігурантам загрожує до 12 років ув'язнення з конфіскацією майна.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в Одесі затримали ворожу агентку, яка готувала ракетний удар. За державну зраду жінці загрожує довічне ув'язнення.