Кабмін пропонує збільшити акциз на «проміжні продукти» на 45% за літр

Визначається поняття «проміжні продукти», а акцизи планується збільшити до рівня розміру чинної ставки на вина ігристі та вина газовані, зброджені напої, вина (напої) ароматизовані ігристі (газовані)

Кабмін пропонує збільшити акциз на «проміжні продукти» на 45% за літр
Фото: ілюстративне

Уряд схвалив проєкт закону щодо наближення законодавства України до законодавства Європейського Союзу в частині акцизного податку.

Про це повідомив представник Кабміну у ВР Тарас Мельничук.

За його словами, проєкт закону спрямований на приведення законодавства України у відповідність до норм законодавства ЄС в частині наближення ставок акцизного податку до мінімального рівня, встановленого в ЄС.

Законопроєктом, зокрема, пропонується

Водночас документом встановлюється графік щорічного збільшення таких ставок з 01.07.2024 до 31.12.2027 включно.

«Також пропонується уточнити термін «середньозважена роздрібна ціна продажу сигарет» і зазначити, що така ціна розрахована із суми загальної вартості всіх сигарет з урахуванням усіх податків, реалізованих виробниками на митній території України та ввезених імпортерами на митну територію України», – зазначив Мельничук.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Кабмін пропонує підвищити акцизи на тютюнові вироби до 67–90 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS