Протезне підприємство в Миколаєві виставили на приватизацію

Стартова ціна лоту становить 11,39 млн грн, торги заплановано на 7 травня

На онлайн-аукціон виставили єдиний майновий комплекс Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

Про це йдеться в аналізі від Mind.

Лот – це будівля площею 2021 кв. м, 0,20 землі та понад 1500 одиниць рухомого майна – обладнання, меблі, інвентар тощо, 6 одиниць транспортних засобів.

Миколаївське державне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство здійснює безоплатне забезпечення технічними та іншими індивідуальними засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, а також інших окремих категорій населення (дітей віком до 18 років, а також ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і ветеранів державної пожежної охорони, осіб похилого віку, жінок після мастектомії та з порушеннями розвитку молочних залоз, постраждалих внаслідок антитерористичної операції), учасників АТО, осіб, інвалідність яких пов’язана з трудовим каліцтвом.

За даними офіційного сайту підприємство виготовляє протезно-ортопедичні вироби за індивідуальними замовленнями:

Виробничі дільниці підприємства оснащенні обладнанням провідних світових фірм Otto-Bock, Hardo, Zinger. Для виготовлення протезно-ортопедичних виробів використовуються матеріали та комплектуючі високої якості, відомих авторитетних виробників Німеччини, США, Японії, Тайваню, Туреччини. У широкому сегменті застосовуються термопластичні й армувальні матеріали сучасних зразків.

У складі Миколаївського ДЕПОП працює Протезно-ортопедичний реабілітаційний центр «ОртоФенікс», у якому надаються послуги з комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.

Він складається з амбулаторного відділення і стаціонарного відділення первинного та складного протезування й ортезування.

Амбулаторне відділення надає послуги із забезпечення протезами, ортезами, швейно-бандажними виробами, ортопедичним взуттям.

Консультативний прийом громадян ведуть лікарі ортопеди-травматологи вищої категорії та дипломовані техніки-протезисти. Протезування й ортезування проводиться дипломованими досвідченими протезистами виключно з обов'язковим дотриманням встановлених стандартів і технологій виготовлення протезно-ортопедичних виробів.

Стаціонарне відділення первинного і складного протезування та ортезування надає послуги з відновлення втрачених функцій опорно-рухового апарату, зокрема, навчання ходьби в протезах, ортезах, набуття навиків користування ними.

У відділенні встановлені сучасні спортивні комплекси та фізіотерапевтичне обладнання, створені максимально комфортні умови перебування пацієнтів з обмеженими фізичними можливостями.

Підприємство здійснює свою діяльність із медичної практики на ліцензійних умовах.

Обсяг реалізації продукції за період 2021–2023 років: 58 353 тис. грн.

Станом на 31.12.2023 прострочена кредиторська заборгованість – відсутня.

Умовами продажу є збереження профілю діяльності підприємства протягом 10 років;  недопущення звільнення працівників протягом 6 місяців від дати переходу права власності.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що аптечний заклад у Полтаві, який належав великому фармдистриб’ютору, продали на аукціоні більш ніж за 8,9 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS