Зросла кількість жертв російського обстрілу Одеси 29 квітня: у лікарні померла 4-річна дівчинка – ОВА

Медики боролися до останнього за життя дитини, зазначив очільник ОВА

ілюстративне зображення
Фото: УНН

У лікарні померла чотирирічна дівчинка, яка постраждала внаслідок російського удару по Одесі 29 квітня. Отже, кількість жертв російського обстрілу 29 квітня збільшилася до 8 людей.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

«Сьогодні у лікарні померла 4-річна Злата, осколок російської ракети влучив у серце дитини. Наші медики боролися до останнього», – написав він у телеграм-каналі.

Він висловив щирі співчуття родині. «Немає нічого страшнішого за смерть дитини», – зазначив посадовець.

Бекграунд. Нагадаємо, 29 квітня росіяни вдарили по Одесі балістичною ракетою з касетним боєприпасом. Такі використовуються для ураження якомога більшої кількості людей, а не техніки чи будівель.

Також повідомлялося, що серед постраждалих – колишній народний депутат та ректор Одеської юридичної академії Сергій Ківалов, чий будинок частково згорів внаслідок атаки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS