2 червня ліміти на споживання електроенергії діятимуть в усіх регіонах України з 01:00 до 05:00 та з 19:00 до 24:00.
Про це повідомили в «Укренерго».
Це стосується як промислових так і побутових споживачів. Зазначається, що графіки відключень можуть бути застосовані у разі перевищення лімітів.
Нагадаємо, раніше у компанії попереджали про повернення до графіків відключень у зв'язку з дефіцитом в енергетичній системі, спричинений ударами ворога по по українських електростанціях. Також на плановий ремонт мали вивести декілька енергоблоків атомних електростанцій.
Вранці 1 червня росія завдала нового удару по українській енергосистемі, пошкоджень зокрема зазнали дві ГЕС, обладнання яких має критичні пошкодження. Також є влучання в інфраструктуру поруч із ГЕС.
Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, Кабінет Міністрів підвищив тариф на електроенергію для побутових споживачів. З 1 червня єдиний тариф на електроенергію для населення становить 4,32 грн/ кВт*год.