У Берліні стартує Конференція з питань відновлення України

Для участі в заході прибули Володимир та Олена Зеленські, міністр стратегпрому Камишін, голова Мінекономіки Свириденко та інші

Фото: Getty Images

У Берліні стартує Конференція з питань відновлення України.

Про це повідомляє спецкореспондент Mind UA.

Для участі в конференції вже прибули Володимир та Олена Зеленські, міністр стратегічної промисловості Олександр Камишін, голова Мінекономіки Юлія Свириденко та інші топпосадовці.

Президент України зазначав, що зустріч об'єднає уряди на рівні прем'єр-міністрів, міжнародних компаній та організацій. Зокрема, на теренах заходу мають підписати низку меморандумів про співпрацю та угод, спрямованих на посилення та захист української енергетики.

Довідково. За результатами тогорічної Конференції з відновлення на допомогу Україні акумулювали майже $60 млрд. Частку від цієї підтримки спрямували на реформацію та боротьбу з корупцією для вступу до Європейського Союзу.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що західні партнери розчаровані звільненням Кубракова та Найєма й утрачають довіру до уряду України. Серія відставок за вказівкою Зеленського викликала напруженість між Києвом і західними країнами, які фінансують оборонні програми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS