Українські Сили спеціальних операцій вперше в історії війни уразили новітню станцію зв’язку росіян.
Про це повідомила пресслужба ССО.
Зазначається, що оператори 3-го полку ССО під час роботи на одному з операційних напрямків ідентифікували російську цифрову радіорелейну станцію Р-416ГМ. Армія рф взяла цей комплекс на озброєння у 2018 році.
Пересувна станція розроблена для підвищення ефективності роботи підрозділів радіорелейного зв'язку в польових умовах.
Українські оператори завдали вогневого ураження однією з новітніх розробок по ворожій цілі, яка поступила на озброєння ССО. Внаслідок удару порушено зв’язок між командним пунктом і підрозділами армії терористів
«Зазначимо, що ця станція Р-416ГМ – перша, що уражена українськими військовими за час війни», – наголосили в повідомленні.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що оператори одного з підрозділів Сил спеціальних операцій під час роботи на сумському напрямку виявили зенітно-ракетний комплекс «Бук-М1» та завдали ураження ударними дронами.
«Окупанти марно намагалися загасити вогонь і врятувати техніку. Внаслідок удару знищено пуско-заряджальну установку із шістьма ракетами, вогневу установку комплексу «Бук-М1» пошкоджено», – йдеться в повідомленні.