Українські пілоти 1 липня 2024 року завдали нищівного удару по складу боєприпасів у тимчасово окупованому Криму.
Про це повідомив командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук.
«Вкотре «знищені» ворожою пропагандою українські літаки продовжують успішно виконувати бойові завдання, завдають ракетно-бомбових ударів по позиціях окупантів та ліквідовують важливі військові об’єкти у глибокому тилу противника», – наголосив він
Окрім цього, 1 липня ворог також завдав удару. Балістична ракета влучила по аеродрому ЗСУ на Полтавщині, після чого російські пропагандистські ЗМІ писали про «багатьох знищених українських літаків». Речник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат підтвердив, що удар противника дійсно був і ЗСУ мають певні втрати в техніці, проте не такі, як заявляють росіяни.
«Повітряні сили роблять усе, щоб протидіяти ворогу, ввести його в оману, в тому числі за допомогою макетів та інших засобів», – запевнив Ігнат.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ЗСУ за останні два місяці вразили близько 15 систем протиповітряної оборони російської армії у тимчасово окупованому Криму.
Згодом українська армія, за припущеннями українських і закордонних джерел, завдала удару по центру космічного зв'язку в анексованому Криму