Вночі росіяни здійснили одну з наймасованіших атак дронами за весь час повномасштабного вторгнення.
Про це повідомляє пресслужба КМВА.
«Цієї ночі рашисти здійснили одну з наймасованіших атак України ударними дронами за всю війну! А головною ціллю агресора став Київ. На столицю України, на мирне місто, ворог спрямував багато десятків своїх безпілотників. Це була вже сьома атака Києва ворожими дронами у липні! Вона стала для столиці наймасованішою за 2024 рік за кількістю застосованих БпЛА», – йдеться в повідомленні.
Повітряна тривога тривала понад 7 годин. Ворожі дрони заходили на столицю хвилями практично з усіх можливих напрямків.
Водночас під час ранкової другої хвилі повітряного удару дронами ворожі БпЛА продовжили атакувати Київ хвилями з певних напрямків. Однак, як повідомляється, жоден безпілотник своєї мети не досяг.
За даними КМВА, силами та засобами ППО було уражено ще кілька ворожих ударних дронів. Загалом за ці дві хвилі в повітряному просторі Києва та на підступах до столиці було збито понад чотири десятки БпЛА противника.
Наголошується, що в Києві на цю хвилину попередньо без жертв та руйнувань.
Оновлено о 8:31:
За даними ДСНС, на Київщині вночі внаслідок падіння уламків безпілотника загорівся житловий будинок.
«Будівля частково зруйнована. Рятувальники ліквідували пожежу», – йдеться в повідомленні.
Загиблих і травмованих немає.
Оновлено о 10:22:
Станом на 9:30 є інформація про пошкодження 13 приватних будинків в чотирьох районах Київщини. Уламками пошкоджені фасади, покрівлі дахів, вибиті вікна. В одному з цих будинків рятувальники ДСНС ліквідували пожежу.
Про це повідомила пресслужба ОВА.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що вночі проти 23 липня росія атакувала Україну 8 ударними безпілотниками та однією керованою авіаційною ракетою Х-69. Засоби повітряної атаки ворог спрямував по Сумщині. Захисники неба збили 7 дронів-камікадзе. Водночас ракета завдяки «активній протидії» не досягла своєї цілі.