«Я ніколи не виходив із партнерства»: Мартинов розпочинає судову битву проти Боголюбова та Коломойського

Бізнесмен звинувачує партнерів у спробах виключити його з групи «Приват» і готується відстоювати свої права в суді

Олексій Мартинов

Олексій Мартинов, один із засновників групи «Приват», заявив, що судитиметься з Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Коломойським.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню «Фокус».

Причиною конфлікту стала заява Боголюбова про те, що Мартинов не є партнером у групі «Приват». За словами Мартинова, це стало несподіванкою не лише для нього, а й для багатьох людей, які працюють у структурах, пов'язаних із групою. Тому зараз Мартинов готує документи для суду, щоб захистити свої права.

Мартинов розповів, що ще з 2008 року він був пасивним акціонером і передав свій бізнес у довірче управління. У січні 2024 року він зустрівся з Боголюбовим у Києві, де вони обговорили ситуацію в бізнесі. Вони домовилися, що з лютого Мартинов приїде до Дніпра, щоб разом розв'язати проблеми. Але за день до зустрічі Боголюбов скасував її, посилаючись на особисті справи, і відтоді не знайшов часу для нової зустрічі.

Мартинов також повідомив, що отримав інформацію про рішення Боголюбова продати частину активів без узгодження з ним, що стало однією з причин його рішення вийти з партнерства. Він додав, що після цього Боголюбов заявив, що не розуміє, про яке партнерство йдеться. Тому Мартинов вирішив вийти з партнерства і повідомив про це Боголюбова. Однак той у відповідь сказав, що «вже й виходити нізвідки».

«Я впевнений, що суддям у будь-якій європейській країні буде очевидно, що я ніколи не дарував, не віддавав і не продавав свою частку в нашому спільному бізнесі двом іншим партнерам», – наголосив Мартинов.

Він заявив, що готовий захищати свої права у суді, і переконаний, що правда на його боці.

Бекграунд. Нагадаємо: Ігор Коломойський залишається під вартою в СІЗО до 2 вересня через чотири підозри.

Боголюбов, якому ДБР повідомило про підозру у використанні чужого паспорта для виїзду за кордон, не впевнений, чи повернеться він в УкраїнуСлідство стверджує, що бізнесмен використав чужий документ для перетину кордону з Польщею, а потім пред'явив свій паспорт польським прикордонникам.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS