Національне агентство з питань запобігання корупції проведе Марафон практичних навичок уповноваженого з управління корупційними ризиками, у рамках якого антикорупційні уповноважені практикуватимуться у виконанні завдань, передбачених їхніми функціональними обов’язками. Про це повідомило НАЗК.
Марафон, який реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та організації RMTeam Україна, імплементуючого партнеру проєкту «Будинок Доброчесності», триватиме з 13 вересня до 10 жовтня цього року.
У рамках заходу учасники зможуть пройти тест-драйв з ідентифікації корупційних ризиків і визначення заходів впливу на них; отримати зворотний зв’язок від провідних експертів галузі, навички самостійного формування реєстру корупційних ризиків, можливість обміну досвідом із колегами, а також сертифікат на 0,2 ЄКТС, що підтверджує проходження марафону.
Кожні 4 дні учасники отримуватимуть нові практичні завдання для самостійного опрацювання. За результатами опрацювання виконаних завдань учасників, експерти проведуть сесії зворотного зв’язку, де розкажуть про найпоширеніші помилки та пояснять, як їх уникнути в майбутньому. Загалом передбачено 4 практичних завдання.
Експерти, які братимуть участь у марафоні: Ірина Тимченко та Алла Олійник від НАЗК, радниця з антикорупційних питань Програми «U-LEAD з Європою» Катерина Щербакова та радник з питань доброчесності U-LEAD Володимир Гарасюк, директор організації RMTeam Україна, імплементуючий партнер проєкту «Будинок Доброчесності» Маріам Симонова та експерт RMTeam Ukraine Олександр Матушкін.
Взяти участь можна зареєструвавшись до 11 вересня за цим посиланням.