Сполучені Штати висловлюють надію на швидкий початок дипломатичного врегулювання війни росії проти Україні.
Про це заявив перший заступник держсекретаря США Курт Кемпбелл під час свого виступу у Вашингтоні, передає moscowtimes.eu.
За його словами, усвідомлення того, що частину питань доведеться вирішувати за столом переговорів, поступово зміцнюється.
«Сподіваюся, що в якийсь момент у недалекому майбутньому опинимося в якійсь дипломатичній взаємодії», – зазначив Кемпбелл, говорячи про перспективи врегулювання ситуації.
Кемпбелл також повідомив, що Білий дім наразі не ухвалив нових рішень про постачання Україні тактичних балістичних ракет ATACMS або ударів західною зброєю вглиб російської території. Ці питання залишаються на стадії обговорення в адміністрації США, наголосив він.
Водночас заступник держсекретаря висловив занепокоєння темпами нарощування оборонно-промислового потенціалу росії за останні два роки.
«Ми спостерігали відтворення російських збройних сил із такою швидкістю і рішучістю, які викликають у нас реальну тривогу», – додав Кемпбелл.
Бекграунд. Раніше WSJ повідомляла, що Білий дім «не вражений» планом перемоги Зеленського. На думку чиновників, це просто перефразована вимога надати побільше зброї та дозволити стріляти по росії.