Агенція Міноборони розірвала співпрацю зі скандальним постачальником харчів для військових

Відтепер компанії заборонено брати участь у тендерах ДОТ протягом 12 місяців

Фото: ілюстративне

«Державний оператор тилу» Міністерства оборони припиняє роботу з постачальником «Трейд Граніт Інвест» у Донецькій області та застосовує до нього оперативно-господарські санкції, чим забороняє брати участь у тендерах ДОТ протягом 12 місяців. 

Про це повідомила пресслужба агентства.

Як повідомляється, строк застосування санкцій може бути переглянутий у разі вжиття постачальником заходів, що підтверджують його доброчесність та спроможність належно виконувати договірні зобов'язання. 

Зазначається, що причиною стало використання анульованого протоколу випробувань на консерви свинини тушкованої під час постачання військовим на Донецькому напрямку. За результатами детального вивчення виявленого порушення було встановлено, що постачальник декілька разів здійснив відвантаження продукції з недійсними якісними документами.

«Це ставить під сумнів в тому числі безпосередньо якість і самої продукції. Станом на сьогодні зразки цієї партії були відправлені на повторне лабораторне дослідження», – йдеться в повідомленні.

За даними відомства, інцидент стався у військових частинах на Донецькому напрямку. Із 28 жовтня постачання військовослужбовців здійснюватимуть компанії з сусідніх областей. За потреби буде залучено іншого постачальника через механізм рамкової угоди.

Наголошується, що на даний момент процес контролю відповідності обсягів партій заявленим при відборі для якісних досліджень і зазначених у протоколах випробувань здійснюється вручну. Відповідні документи передаються військовим частинам під час відвантаження товару.

Нагадаємо, ТОВ «Трейд Граніт Інвест» регулярно отримує замовлення на постачання продуктів для військових.

На початку року Апеляційний суд задовольнив позовні вимоги ТОВ «Трейд Граніт Інвест» щодо оскарження процедур закупівель продуктів харчування, оголошених Державним оператором тилу (DOT) 2 лютого.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Міноборони заявило про запобігання постачанню понад 250 тонн неякісних продуктів ЗСУ. Відомство звинувачує постачальників у тому, що ті не поставили продукції на 36,5 млн грн у лютому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS