Франція передасть Україні ще 12 САУ Caesar – їх куплять за гроші з заморожених активів рф

Коштів вистачить ще й на 155-мм снаряди, зенітні ракети Aster-30, авіаційні високоточні бомби AASM та переносні зенітно-ракетні комплекси Mistral разом з новими ракетами

Фото: NEXTER
Самохідна артилерійська установка CAESAR MKII

Франція витратить відсотки із заморожених російських активів – це 300 млн євро, на закупівлю військового обладнання для України, зокрема 12 додаткових колісних артилерійських систем Caesar.

Про це повідомляє видання BFMTV посилаючись на слова міністра збройних сил Франції Себастьяна Лекорню

Зазначається, що з початку 2022 року Франція передала Україні 67 таких гармат. До кінця 2024 року ця цифра зросте до 80.  

За словами міністра, грошей вистачить також на купівлю додаткових 155-мм артилерійських снарядів, зенітних ракет Aster-30, авіаційних високоточних бомб AASM, а також переносних зенітно-ракетних комплексів Mistral разом з новими ракетами.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що французько-німецький оборонний концерн KNDS на початку жовтня отримав контракт на поставку 12 самохідних артилерійських установок Caesar в Україну. Держава самостійно профінансує це замовлення. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS