У ніч проти 29 листопада 2024 року росія атакувала Україну 132 ударними БпЛА типу «Shahed» та безпілотниками невстановленого типу з напрямків – Орел, Міллерово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ, рф.
Про це повідомляє Командування Повітряних сил ЗСУ.
«Станом на 09:00 протиповітряною обороною збито 88 ворожих безпілотників у Київській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Харківській, Полтавській, Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях», – йдеться в повідомленні.
У ПС зазначають, що 41 БпЛА локаційно втрачено, імовірно через активну протидію РЕБ Сил оборони, 1 безпілотник повернувся в росію.
«Внаслідок російської атаки в кількох областях України пошкоджено інфраструктуру, автомобілі, приватні та багатоквартирні будинки, потерпілим надається допомога», – наголосили в командуванні.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що в Ростовській області внаслідок атаки дронів горить нафтобаза. За даними місцевих пабліків, внаслідок влучання дрона в резервуар із паливом сталося загоряння.