Володимир Зеленський прибув у Париж. Він візьме участь у заході, присвяченому відкриттю Собору Паризької Богоматері (Нотр-Дам-де-Парі).
Про це пише «Укрінформ».
На церемонії відкриття Собору будуть присутні глави держав та урядів близько 40 країн, серед них й новообраний президент США Дональд Трамп. Крім того, у Зеленського запланована зустріч із главою Франції Еммануелем Макроном у президентській резиденції.
Довідково. Собор Паризької Богоматері побудували у 1345 році. З тих пір будівля Нотр-Даму пережила вандалізм, руйнації, крадіжки тощо. Однак у квітні 2019 року там сталася масштабна пожежа, унаслідок якої обвалилися дах та шпиль. З тих пір Собор був закритий для відвідування через ремонтні роботи.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Зеленського очікують на відкритті Нотр-Даму. Там також буде присутній Дональд Трамп.