У Печерському районі Києва уламки безпілотного літального апарата спричинили загоряння на даху одного з корпусів Національного банку України.
Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.
«Постраждалих немає. Пошкоджено вікна на верхніх поверхах. Всі операційні системи та сервіси Національного банку функціонують у повному обсязі, без змін», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що завдяки оперативним діям працівників ДСНС пожежу вдалося швидко ліквідувати.
У пресслужбі додали, що керівництво та персонал установи працюють відповідно до затверджених протоколів, забезпечуючи стабільність фінансових процесів навіть у таких складних умовах.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що вранці в Києві уламки ворожого дрона впали на житловий будинок у Печерському районі, частково зруйнувавши два верхні поверхи та спричинивши пожежу. Відомо про одного постраждалого, його госпіталізували.