Трамп може зустрітися з путіним до кінця лютого – Newsweek

Сторони хочуть, щоб зустріч відбулася до початку священного для мусульман місяця Рамадан, пише ЗМІ

Фото: depositphotos.com (ілюстративне)

Президент США Дональд Трамп, імовірно, зустрінеться з нелегітимним президентом рф владіміром путіним до кінця лютого.

Про це написало Newsweek.

Потенційна зустріч Трампа з путіним може відбутися в Саудівській Аравії, де, як повідомляло 16 лютого міністерство закордонних справ країни, «уже готові» до неї.

Як пише ЗМІ, і США, і росія хочуть, щоб політики зустрілися до березня – початку священного для мусульман місяця Рамадан.

Зустріч із путіним у Саудівській Аравії глава Білого дому анонсував 12 лютого.

Остаточні деталі переговорів наразі узгоджуються. 

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що політики в Європі та США відреагували на заяви президента США Дональда Трампа про зміст його телефонної розмови з путіним і зауважень нового глави Пентагону Піта Гегсета про те, що повернути втрачені Україною землі нереально.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS