У ніч проти 21 лютого внаслідок атаки російських дронів у Бучанському та Обухівському районах Київської області були пошкоджені лінії електропередачі.
Про це повідомляє очільник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник.
Калашник заявив, що електропостачання відновили. Зараз оперативні служби продовжують роботи з фіксації та ліквідації наслідків ворожої атаки.
Окрім того, у Бориспільському районі пошкоджено дах приватного будинку. За словами Калашника, у регіоні майже всю ніч тривала повітряна тривога та працювали сили ППО.
«Усі ворожі об'єкти знищено, постраждалих серед населення немає, влучань в об’єкти критичної чи житлової інфраструктури не допущено», – додав очільник ОВА.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росіяни вночі випустили по Україні 160 БПЛА та 2 балістичні ракети. Силам ППО вдалося збити 87 ворожих безпілотників.