Нацбанк закликає до ліцензування компанії Revolut в Україні

В НБУ наголошують, що всі учасники ринку повинні діяти «у межах законодавчих і регуляторних вимог»

Фото: Depositphotos

Національний банк України наголошує на необхідності ліцензування діяльності компанії Revolut на українському ринку.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Національний банк наголошує, що Revolut Bank UAB, іноземний банк, зареєстрований у Литві, не отримував ліцензії для ведення банківської діяльності в Україні.

За даними регулятора, відповідно до українського законодавства для роботи на ринку компанія повинна отримати банківську ліцензію або відкрити філію в Україні.

Нацбанк повідомив, що Revolut не подав заявок на отримання ліцензії і не проходить процедуру ліцензування в Україні.

«Ми підтримуємо відкриту конкуренцію та розвиток фінансових технологій, але вважаємо за доцільне наголосити, що всі учасники ринку повинні діяти в межах законодавчих і регуляторних вимог», – йдеться в повідомленні.

Крім того, НБУ звертає увагу українських громадян, що норми законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг і системи гарантування вкладів не поширюються на клієнтів Revolut.

Довідково.

Revolut – одна з найдорожчих британських фінансово-технологічних компаній, створена 2015 року. Її остання актуальна оцінка – $45 млрд. Основний продукт – це необанк: всі операції з картками проходять в однойменному застосунку на смартфоні. Клієнти можуть керувати своїми коштами в різних валютах, здійснювати платежі та інвестувати.

Revolut має понад 50 млн користувачів більш ніж у 160 країнах, а також понад 6000 співробітників. Пропонує користувачам безплатні та платні тарифи.

Більше про британсько-латвійський необанк та його перспективи на українському ринку читайте в матеріалі Mind.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що британська фінансово-технологічна компанія Revolut повноцінно запрацювала в Україні та оголосила про розширення своїх послуг для українських користувачів. Відтепер українці можуть відкривати європейський рахунок у Revolut і безоплатно переказувати кошти між користувачами застосунку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS