Sense Bank долучився до програми стимулювання створення індустріальних парків

Раніше до програми вже доєднались Ощадбанк, Укргазбанк та ПриватБанк

Фото: ілюстративне

28 лютого Міністерство економіки уклало вже четвертий договір про співпрацю в межах програми «Державне стимулювання створення індустріальних парків». Слідом за Ощадбанком, Укргазбанком та ПриватБанком, Sense Bank став четвертим державним банком, що доєднався до програми.

Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки.

Зазначається, що підтримка індустріальних парків є частиною політики «Зроблено в Україні», ініційованої президентом Володимиром Зеленським.

Згідно з повідомленням, ініціатори створення чи керуючі компанії індустріальних парків можуть подавати заявки до Сенс Банку на отримання державного стимулювання за двома ключовими напрямками:

«Наразі до державної програми стимулювання створення індустріальних парків долучилися вже чотири державні банки. Це показує, що програма набирає обертів і її запуск минулого року був ефективним. Очікуємо на реалізацію заявниками проєктів із будівництва об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури та їх зобов’язань» – зазначив заступник міністра економіки Віталій Кіндратів.

За його словами, уже до 2027 року українська економіка матиме понад 26 підприємств переробної промисловості, що позитивне вплине на бюджетні надходження до бюджетів усіх рівнів.

«Державне стимулювання створення та функціонування індустріальних парків відкриває неосяжні можливості для українського бізнесу. Адже в разі відповідності клієнт за шість кроків отримає фінансування в розмірі до 150 млн грн», – прокоментував член правління Sense Bank Андрій Соколов.

За даними міністерства, фінансування отримали 13 індустріальних парків, які реалізують 26 проєктів. Ще два комунальні парки одержать кошти у 2025 році. За три роки з’явиться 65 000 м² виробничих площ та 26 нових підприємств.

Учасники індустріальних парків матимуть низку податкових і митних стимулів, як-от:

«У 2025 році передбачено 500 млн грн на стимулювання індустріальних парків, а за результатами першого півріччя сума може бути збільшена», – додали в Мінекономіки.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Кaбмін виділив 5,1 млрд грн на програми, які є частиною політики «Зроблено в Україні». Зокрема йдеться про гуманітарне розмінування та підтримку внутрішнього попиту на вітчизняні товари та послуги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS