Найбільша від початку повномасштабної війни дронова атака на московську область рф була сигналом диктатору путіну.
Про це повідомив керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) Андрій Коваленко.
«Це додатковий сигнал путіну, що у припиненні вогню з повітря він так само має бути зацікавлений. Не тільки НПЗ, дрони можуть масово летіти по москві, постійно», – заявив Коваленко.
За його словами, росія побудувала ешелоновану протиповітряну оборону (ППО) навколо москви, щоб тримати столицю в безпеці, навіть ціною нафтопереробних заводів. Втім відповідні атаки все одно створюють паніку серед росіян.
Нагадаємо, що в ніч проти 11 березня в москві пожалілися на атаку невідомих безпілотних літальних апаратів, яка призвела до руйнувань, а також жертв. Через обстріл росіяни ввели режим «Килим» у всіх столичних аеропортах.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що у ніч проти 8 березня безпілотники атакували нафтопереробний завод «Киришинефтеоргсинтез» у Ленінградській області рф, який розташований більш як за 800 км від кордону з Україною.