Китай запроваджує 34% мита на весь імпорт із США у відповідь на тарифи президента Штатів Дональда Трампа.
Про це повідомило агентство Сіньхуа з посиланням на оголошення Комітету Держради КНР з тарифної політики.
Згідно з повідомленням, дії американської сторони «суперечать міжнародним торговельним правилам, серйозно порушують законні права та інтереси Китаю та є типовим прикладом одностороннього акту залякування».
ЗМІ пише, що відповідно до Закону КНР про мита, Митного кодексу КНР, Закону КНР про зовнішню торгівлю, а також основних принципів міжнародного права, за схваленням Державної ради КНР з 10 квітня 2025 року о 12:01 введуть додаткові мита на імпортні товари, що походять із США.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв що, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп оголосив про запровадження мит у розмірі щонайменше 10% практично на всі товари, що надходять до США. Нові тарифи набирають чинності 5 квітня о 12:01. Для кількох десятків країн передбачаються додаткові індивідуальні мита.