На найближчій зустрічі контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» обговорюватимуть посилення протиповітряної оборони та ймовірне розміщення миротворців.
Про це у відеозверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.
«Зустріч готується. Головних завдань на сьогодні два: це саме ППО, саме Patriot, і друге завдання – це контингенти, максимальне наближення всіх рішень, опрацювання всіх деталей. Також доручив на двосторонній основі працювати щодо ППО, і особливо – зі Сполученими Штатами Америки, які мають достатній потенціал, щоб допомогти припинити будь-який терор», – сказав Зеленський.
Він вважає, що «потрібне відповідне бажання й відповідні рішення, щоб захистити якнайбільше життів від російської балістики».
«Також посилення нашого повітряного щита одночасно буде посиленням усієї дипломатії», – заявив президент України.
Сьогодні він зазначив, що потреба посилення ППО України – це об'єктивна реальність через постійні обстріли з боку рф.
«Усі домовленості, які були досягнуті з партнерами, але не були реалізовані, потрібно максимально активізувати», – сказав Зеленський.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв що, впродовж тижня росія випустила по Україні понад 1,4 тис. керованих авіаційних бомб, майже 670 ударних дронів і більш ніж 30 ракет різних типів.