Байден розкритикував адміністрацію Трампа

Колишній президент вважає, що нова адміністрація шкодить США

Фото: https://www.instagram.com/p/CHMBL2LBVeV/

Експрезидент США Джо Байден розкритикував нинішнього главу держави Дональда Трампа у своєму першому публічному виступі після того, як пішов із посади.

Про це повідомляє CNN.

Не називаючи свого наступника на ім'я, Байден заявив, що нинішня адміністрація завдала «стільки шкоди й стільки руйнувань» менш ніж за 100 днів своїх повноважень.

«Це просто захоплює дух, наскільки стрімко все сталося», – сказав він на конференції адвокатів, консультантів і представників інвалідів 2025 року.

Він вказав на скорочення чисельності федеральних службовців, назвавши це причиною збоїв у роботі вебсайта Управління соціального забезпечення й того, що люди не можуть увійти у свої акаунти. Також Байден наголосив на важливості захисту системи соціального забезпечення, оскільки багато демократів організовують загальнонаціональний день дій проти скорочення програми.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що президент США Дональд Трамп у рамках торговельної війни з Китаєм підняв мито для товарів із цієї країни до 125%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS