США намагаються обговорити з китайською владою питання мит, які Адміністрація Дональда Трампа запровадила проти КНР.
Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на Юйюань Тантянь (Yuyuan Tantian).
У агентстві зазначили, що цей акаунт у соціальних мережах пов'язаний із китайським державним мовником CCTV. Водночас акаунт посилається на анонімні джерела.
«Сполучені Штати активно зв'язуються з Китаєм по декількох каналах, сподіваючись провести переговори з питання тарифів», – йдеться в повідомленні.
За даними агентства, раніше президент США Дональд Трамп заявляв, що його адміністрація вже веде переговори з Китаєм щодо укладення угоди про тарифи. Він запевняв, що президент Китаю Сі Цзіньпін телефонував йому щодо цього. Проте Пекін назвав це «введенням в оману громадськості» і заперечував, що такі переговори відбуваються.
Го Цзякунь, речник Міністерства закордонних справ Китаю, у середу заявив, що, за його інформацією, між Китаєм і США «не було жодних консультацій або переговорів щодо тарифів».
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Китай створив білий список компаній, які не обкладатиме 125% митом. Пекін також звертався до компаній із проханням вказати критично важливі для них товари.