росія обстріляла агропідприємство в Запорізькій області

Внаслідок атаки дві людини дістали поранення

Фото: Gettyimages

російські війська обстріляли Гуляйпільський район Запорізької області, внаслідок чого під удар потрапило аграрне підприємство. Також двоє людей дістали поранення.

Про це повідомив очільник Обласної військової адміністрації Іван Федоров,

Внаслідок атаки зруйновані приміщення аграрного підприємства на Гуляйпільщині. Внаслідок артилерійського обстрілу зруйновані будівлі молочної ферми. Поранення дістали 63-річний чоловік і 52-річна жінка. Наразі їхньому життю нічого не загрожує – від госпіталізації вони відмовилися.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росія скинула авіабомбу на комунальників у Куп'янську. Одна людина загинула, за життя другої наразі борються лікарі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS