Транспортна система України зазнала збитків на понад 36 млрд грн, а потреби у відновленні вже перевищують 77 млрд грн.
Про це повідомляє ЦТС.
Під час міністерського засідання в рамках форуму обговорювалися проєкти у сфері транспорту та механізм функціонування спеціального фонду для реалізації наступних проектів. На засіданні були присутні понад 30 країн і міжнародних організацій.
Заступник міністра розвитку громад та територій Сергій Деркач зауважив, що наша країна вже має два проєкти, напрацьовані в рамках Міжнародного транспортного форуму. Але делегація України працює над тим, щоб їх було більше.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Кабмін визначив, на яких освітніх посадах обов’язково знати англійську мову. Уряд затвердив відповідний перелік.