Внаслідок нічкої атаки армії рф пошкоджено колії між станціям «Дарниця» та «Лівобережна». Щоб провести відновлювані роботи, організовано автобусний маршрут №1 між «Лісовою» та «Арсенальною».
Про це повідомляє «Київський метрополітен».
Автобус курсуватиме за таким маршрутом: у напрямку від станції метро «Лісова» до «Арсенальної» – вздовж Броварського проспекту, Дніпровського узвозу, Алеї Героїв Крут, далі вулицею Івана Мазепи до станції метро «Арсенальна». У зворотному напрямку автобус рухатимется тією ж дорогою, окрім відрізку між станціями метро «Дарниця» – «Чернігівська». Транспорт рухатиметься вулицею Андрія Малишка. Маршрут працюватиме на час обмежень у роботі метрополітену.
ОНОВЛЕНО о 19:55:
Рух поїздів на «червоній» лінії метро достроково відновлений. Поїзди між станціями «Академмістечко» – «Лісова» знову курсують у звичайному режимі, повідомили в КП «Київський метрополітен».
Відновлювальні роботи тривали 13 годин. Вони включали з’єднання десятків комунікацій, перевірку систем сигналізації, живлення, керування та тестування безпеки інфраструктури для перевезень. Перед запуском регулярного руху лінією запустили тестовий поїзд, щоб переконатися в готовності ділянки до перевезення пасажирів.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що на росії за ніч хтось підірвав нафтобазу в Енгельсі та аеропорт у Брянську. На нафтобазі в Енгельсі зберігається паливо для авіабази стратегічних бомбардувальників.