Чемпіон з боксу у важкій вазі Олександр Усик запросив президента США Дональда Трампа пожити тиждень у своєму будинку в Україні під час інтерв'ю BBC Sport.
Трамп погрожував повністю відмовитися від мирного процесу і навіть припустив, що Україна винна в посиленні повітряних атак росії, оскільки вона атакувала російські авіабази дронами.
Усик сказав, що він би запросив Трампа у свій будинок в Україні, щоб на власні очі побачити реалії війни.
«Я раджу американському президенту Дональду Трампу приїхати до України і пожити в моєму будинку один тиждень. Тільки один тиждень... Спостерігати за тим, що відбувається щоночі», – сказав він у коментарі BBC Sport.
«Щоночі над моїм будинком літають бомби. Бомби, ракети, шахеди. Щоночі», – наголосив він.
Звернення Усика до Трампа пролунало на тлі посилення масштабних атак росії на українські міста.
Усик, який родом із Криму, зараз проживає в Києві. росія цієї ночі вчергове побила свій рекорд у кількості безпілотників протягом останніх двох тижнів, і американські посадовці попередили, що Україні слід очікувати нових масованих ударів у найближчі дні.
Усик раніше публічно вже звертався до Трампа. Під час президентських виборів у США 2024 року Усик звернувся через соцмережі із закликом до Трампа використати свій вплив на путіна, щоб допомогти звільнити українських військовополонених.
Усик володіє титулом чемпіона світу у важкій вазі з 2021 року. До своєї професійної боксерської кар'єри він був золотим призером Олімпійських ігор 2012 року в Лондоні.