СБУ виявила у Збройних силах російського «крота», який готував атаку росіян на комплекси «Нептун»

Він потрапив у поле зору агресора під час поширення проросійських коментарів у чат-ботах міноборони рф

СБУ затримала ще одного агента рф, який шпигував на ворога в Силах оборони – він готував повітряну атаку росіян на українські ракетні комплекси «Нептун», які тримають під вогневим контролем прибережну акваторію Чорного моря.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Шпигуном виявився 33-річний військовослужбовець, якого завербувала російська воєнна розвідка (ГРУ).

За дорученням окупантів «кріт» мав передати їм геолокації підрозділу, де він проходить службу і який охороняє протикорабельні комплекси «Нептун» на півдні України.

У разі отримання відповідних координат ворог планував здійснити по них комбінований удар із використанням дронів-камікадзе та крилатих ракет.

Перед початком атаки куратор мав попередити агента про відхід на «безпечну» відстань від зони вогневого ураження.

Військова контррозвідка СБУ зірвала ворожі плани, коли своєчасно викрила «крота» і задокументувала його розвідувальну активність, йдеться в повідомленні.

СБУ затримала фігуранта, коли він готував агентурний «звіт» для окупантів.

Крім того, у процесі розслідування стало відомо, що фігурант додатково мав скоригувати ворожі обстріли по навчальних центрах ЗСУ, де раніше проходив військову підготовку.

За даними слідства, мобілізований потрапив у поле зору агресора під час поширення проросійських коментарів у чат-ботах міноборони рф.

При обшуках у чоловіка вилучено телефон із доказами його роботи на ворога.

Затриманий перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS