Італія виділить Україні $1,6 млн на гуманітарне розмінування.
Про це повідомляє The Kyiv Independent.
Так країна поглибить своє партнерство з Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй та урядом України. Угоду оформили на церемонії в Києві. На ній були присутні посол Італії Карло Формоза, помічник генерального секретаря ООН і новий адміністратор ПРООН Хаолян Сюй, постійний представник ПРООН в Україні Жако Сільєрс та перший віцепрем'єр-міністр і міністр економіки України Юлія Свириденко.
Фінансування буде направлене на програми ПРООН, а саме з розмінування. Станом на зараз в Україні функціонують 112 сертифікованих операторів із розмінування. Серед них вісім міжнародних груп. Вони налічують понад 9000 особового складу, майже 300 спеціалізованої техніки та 13 000 металошукачів.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Міноборони відкрило Навчально-випробувальний комплекс для тестувань сучасних технологій розмінування. Полігон, зокрема, має траси та смуги перешкод для легких і важких механізованих засобів розмінування.