У середу, 2 липня, безпілотники Служби безпеки України атакували склад боєприпасів на тимчасово окупованій території Донецької області.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
За даними пресслужби, українські дрони вдарили по складу окупантів у селі Велике Оріхове неподалік Харцизька.
На складах із 22:00 лунали вибухи, а згодом розпочалася потужна вторинна детонація боєприпасів і пожежа.
У пресслужбі зазначили, що Харцизьк розташований неподалік від тимчасово окупованих Макіївки та Донецька. Місто має важливе стратегічне значення, адже використовується росіянами як тилова база.
Відомо, що росіяни розмістили там командні пункти, логістичні центри та склади з боєприпасами. Усі вони є законними військовими цілями.
Відстань від Харцизька до найближчих контрольованих Україною територій – близько 50 км.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ліквідовано російського генерала, причетного до воєнних злочинів у Бучі. Гудков, як повідомляється, загинув внаслідок удару HIMARS поблизу кордону з Україною.