Ізраїльська делегація прибула в Катар на переговори щодо миру у Газі

Офіс Нетаньягу заявив, що Хамас запропонував кілька неприйнятних поправок до пропозиції, яка готувалася за підтримки США та Ізраїлю

Фото: ілюстративне

Делегація Ізраїлю прибула до Катару на переговори щодо угоди про звільнення заручників та припинення вогню у Газі. Напередодні офіс прем'єр-міністра Ізраїлю назвав неприйнятними умови Хамас щодо звільнення заручників.

Про це пише Reuters.

Бойовики Хамас заявили, що відреагувало на підтриману США пропозицію про припинення вогню в Газі в «позитивному дусі». Водночас залишається занепокоєння щодо гуманітарної допомоги, проходження через контрольно-пропускний пункт Рафах та графік виведення ізраїльських військ.

Офіс прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу, попри незгоду із умовами Хамас, заявив, що делегація все одно полетить у Доху для «продовження зусиль щодо повернення наших заручників на основі катарської пропозиції, на яку погодився Ізраїль».

Нетаньягу неодноразово заявляв, що Хамас має бути роззброєний. Бойовики відмовляються обговорювати цю пропозицію. У понеділок Нетаньягу і Трамп зустрінуться у Вашингтоні.

За інформацією The Times of Israel, до складу делегації Ізраїлю в Досі входять відповідальний за заручників уряду Гал Гірш, політичний радник прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу Офір Фальк, заступник керівника Шин Бет «Мем» та високопоставлений чиновник Моссаду. До складу делегації не увійшли найвищі посадовці, які брали участь у переговорах раніше.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Хамас звільнив ще трьох заручників, викрадених під час атаки на Ізраїль 7 жовтня 2023 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS