Дрони атакували Підмосков'я росії.
Про це повідомило в Telegram видання Astra.
Жителі російського Зеленограда чули вибухи. Astra опублікувало відео, на якому зафіксовано момент збиття БпЛА над московською областю.
Telegram-канал Baza показав відео, на якому чути вибухи. За його інформацією, це звуки відбиття атаки в Солнечногорському районі Підмосков'я.
Мер москви Сергій Собянін у Telegram заявив про два безпілотники, які летіли на москву. За його словами, на місці падіння їхніх уламків працюють відповідні служби.
За даними міноборони рф, 86 українських дронів збили вночі над дев'ятьма російськими областями. За опублікованими даними, у повітряному просторі Курської області було зафіксовано 23 безпілотники, у Брянській – 16, у Тульській – 15, у Білгородській і Орловській – по 12, у Смоленській – 2, а над Воронезькою та Рязанською областями – по одному дрону. Також повідомляється про чотири БпЛА, виявлені в московському регіоні, з яких два прямували безпосередньо в бік москви.
Представник «Росавіації» повідомляв про введення обмеження на виліт і приземлення в аеропортах «Калуга» й «Шереметьєво».
Бекграунд. Раніше Mind писав, що, за словами Андрія Коваленка, керівника Центру боротьби з дезінформацією при РНБО, у ніч проти 4 липня безпілотники вразили кілька цілей у росії, зокрема цінний оборонний об'єкт на півдні Ростовської області.