Ціни на золото дещо зросли після різкого падіння на попередній сесії, тоді як ринки очікують на дані про інфляцію у США для прогнозування подальших дій Федеральної резервної системи.
Про це повідомляє Reuters.
Спотове золото додало 0,1% і коштує $3348,41 за унцію, тоді як ф’ючерси на грудень знизилися на 0,2% – до $3 397,10. Напередодні вартість золота впала на 1,6%, а ф’ючерси більш ніж на 2% після заяви президента США Дональда Трампа про відсутність планів запроваджувати мита на імпортовані зливки, що зменшило напруженість на ринку.
Аналітик OANDA Кельвін Вонг зазначає, що інвестори зосереджені на майбутньому рішенні ФРС щодо зниження ставки, яке ринок уже частково врахував у прогнозах на вересень. За його словами, якщо базовий індекс споживчих цін виявиться нижчим за очікування, це може додатково підтримати ціни на золото.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що нафта дорожчає на тлі торгового перемир’я між США та Китаєм. Продовження паузи в запровадженні тарифів та очікування зниження ставки ФРС підтримали ціни на нафту.