Угорщина знову перестала отримувати російську нафту

Сійярто стверджує, що нібито «це чергова атака на енергетичну безпеку» Угорщини та «чергова спроба втягнути нас у війну»

Фото: Getty Images

Угорщину знову позбавили російської нафти ударом по нафтопроводу «Дружба».

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

«Вночі надійшла новина про те, що нафтопровід «Дружба» на російсько-білоруському кордоні зазнав неодноразової атаки – втретє за короткий проміжок часу. Подачу сирої нафти в Угорщину знову припинено», – написав він.

Сійярто стверджує, що нібито «це чергова атака на енергетичну безпеку» Угорщини і «чергова спроба втягнути нас у війну».

Союзник кремля пообіцяв «продовжувати підтримувати зусилля зі встановлення миру й захищати національні інтереси всіма силами».

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Збройні сили Україні здійснили повторну успішну атаку по нафтоперекачувальній станції «Унеча» у Брянській області, що є важливою частиною російського нафтопроводу «Дружба». На місці удару здійнялася сильна пожежа.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS