Нафта подешевшала на 1% напередодні засідання OПЕК+

Інвестори очікують рішення щодо можливого підвищення видобутку

Фото: Gettyimages

Ціни на нафту продовжили падіння, знизившись ще на 1% після спаду більш ніж на 2% попередньої сесії. Brent подешевшала на 62 центи – до $66,96 за барель, а WTI втратила 64 центи, опустившись до $63,33.

Про це повідомляє Reuters.

Причиною зниження стала підвищена увага ринку до недільного засідання OPEC+, на якому вісім країн – членів альянсу розглянуть можливість чергового підвищення квот на видобуток у жовтні. Раніше організація вже погодилася збільшити видобуток на 2,2 млн барелів на добу з квітня по вересень і додатково на 300 тис. барелів на добу для ОАЕ.

Аналітики зазначають, що ринок наразі відносно стабільно поглинає збільшені обсяги в піковий літній сезон. Водночас головним випробуванням для цін на нафту може стати зростання запасів у зимові місяці. За прогнозами, якщо не буде нових геополітичних ризиків, підтримка для цін слабшатиме, а котирування Brent можуть наблизитися до $60–65 за барель. Додатковий тиск на ринок створили слабкі макроекономічні дані зі США, які викликали сумніви у стійкості попиту з боку найбільшого світового споживача нафти.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що російська нафта дешевшає для Індії. Вартість марки Urals впала на $3–4 за барель щодо Brent.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS