Володимир Зеленський заявив, що Україна розглядає членство в Євросоюзі як ключову гарантію безпеки для країни.
Про це президент сказав під час пресконференції у Парижі.
«Передусім, серед гарантій безпеки, які ми бачимо, членство в Євросоюзі. Для нас це обов'язкові економічні гарантії безпеки – і політичні, і економічні, і геополітичні. Тому в нашому підході до гарантій безпеки це важливий пункт, який винесено в окремий пункт», – розповів Зеленський.
Він додав, що лідери країн – учасники «Коаліції охочих» мають свої пропозиції. «Безумовно, тарифи, безумовно, санкції, і безумовно, формат зустрічі з путіним», – зазначив президент.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що 26 країн залучать своїх військових в Україну для підтримки гарантій безпеки «наступного дня після припинення вогню чи миру».