ЗСУ вразили Саратовський НПЗ – Генштаб

Підприємство залучене в забезпечення потреб збройних сил рф

Фото: Getty Images

У ніч проти 16 вересня підрозділи Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у взаємодії з іншими частинами Сил оборони завдали ураження у Саратовському нафтопереробному заводу, рф.

Про це повідомляє пресслужба Генштабу.

За даними пресслужби, у районі об’єкта пролунали вибухи й спалахнула пожежа, наслідки ураження наразі уточнюються.

У Генштабі зазначили, що Саратовський нафтопереробний завод спеціалізується на виробництві бензину, дизельного пального, мазуту, бітуму, вакуумного газойлю, технічної сірки та інших нафтопродуктів – загалом понад 20 видів. У 2023 році обсяг його перероблення становив 4,8 млн тонн.

Підприємство використовується для забезпечення потреб ворожої армії.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в бухті біля Владивостока пролунали вибухи, на місце прибула ФСБ. Одразу після інциденту спецслужби почали шукати диверсантів, у небо підняли гелікоптер.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS