Швеція захищатиме свій повітряний простір із застосуванням сили – міністр оборони

Уряд країни надав військовим інструкції щодо дій у разі появи ворожих літаків-порушників

Фото: Getty Images

Жодна країна не має права порушувати повітряний простір Швеції, тому Стокгольм може застосувати силу для захисту країни.

Про це повідомляє агентство Aftonbladet, посилаючись на слова міністра оборони Швеції Пола Йонсона.

«Жодна країна не має права порушувати повітряний простір Швеції. Швеція має право захищати свій повітряний простір, у разі потреби із застосуванням сили, і буде захищати свій повітряний простір», – сказав він.

Йонсон додав, що уряд надав Збройним силам Швеції інструкції щодо дій у разі появи літаків-порушників.

Це, за словами міністра оборони Швеції, надає право відкривати вогонь, якщо цього вимагає ситуація, як після попередження, так і без нього.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Польща і Швеція розпочали військові навчання в Балтійському морі. Мета навчань – показати здатність армій оперативно розгортати сили та вдосконалити колективну оборону.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS