У ніч на 23 вересня українські військові уразили два нафтові об'єкти у Брянській і Самарській областях. Також зафіксовано влучання по двох літаках на аеродромі «Кача» в окупованому Криму.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
Так, сьогодні вночі підрозділи ракетних військ та артилерії і Сил безпілотних систем Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, уразили лінійно-виробничу диспетчерську станцію (ЛВДС) «8-Н» у районі населеного пункту Найтоповичі Брянської області рф.
Як пояснили в Генштабі, ЛВДС «8-Н» входить до комплексу магістрального нафтопроводу ЛВДС «8-Н» – ЛВДС »Стальной конь» і має стратегічне значення для забезпечення нафтопродуктами російської окупаційної армії.
Також підтверджено влучання в насосно-компресорну станцію з подальшим займанням у районі об'єкта.
Ще підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ повторно уразили лінійно-виробничу диспетчерську станцію «Самара» у Самарській області рф.
Ця станція відповідає за змішування високо- та низькосірчаної нафти з різних родовищ для формування експортного сорту Urals. Ступінь ураження уточнюється.
Окрім цього, підтверджено влучання по двох літаках на військовому аеродромі «Кача» у тимчасово окупованому Криму.
Уточнюється, що ворожі засоби уразили підрозділи Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Результати та ступінь ураження уточнюються.
«Сили оборони й надалі вживатимуть заходів для підриву наступального потенціалу російських загарбників і змушення російської федерації припинити збройну агресію проти України», – йдеться в повідомленні.
Бекграунд. Як раніше писав Mind, росія зіткнулася з перебоями в постачанні бензину: на деяких АЗС виник дефіцит, особливо приватних.