У ніч проти 3 жовтня росія влаштувала проти України нову масовану ракетно-дронову атаку. Станом на ранок держава-агресорка продовжує запускати повітряні засоби ураження.
Про це свідчать повідомлення Повітряних сил Збройних сил України.
Від вечора 2 жовтня окупанти традиційно запускали чисельні групи безпілотників – зокрема, протиповітряна оборона працювала в Києві. Після опівночі військові попередили про пуски крилатих ракет.
Вони летіли курсом на Полтаву, Кременчук, Гадяч і в бік західних областей. Моніторингові канали також писали про використання росіянами балістичних ракет, під прицілом – нібито українська енергетика.
Під атакою безпілотників уночі була, зокрема, Дніпропетровщина, гучно було в обласному центрі. У місті виникли займання, повідомив очільник ОВА Сергій Лисак.
В одному із селищ Дніпровського району пошкоджено чотири приватні будинки.
У Шахтарській громаді Синельниківщини понівечена п'ятиповерхівка. У Межівській, по якій росіяни поцілили вранці, спалахнула оселя місцевих.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росія атакувала енергетичні об’єкти у східних і центральних областях. Ремонтно-відновлювальні роботи тривають на пошкоджених унаслідок обстрілів об’єктах енергетичної інфраструктури.