Зеленський прокоментував нічний масований обстріл рф

«Кожен, хто допоможе Україні з далекобійністю, наблизить завершення війни»,- наголосив президент України

Фото: ДСНС України

Президент України Володимир Зеленський прокоментував масований російський обстріл у ніч на 22 жовтня, закликавши світ відреагувати на агресію рф, яка не припиняється.

Про це він написав у Telegram.

«Ще одна ніч, яка доводить, що росія не відчуває достатнього тиску за затягування війни. Усю ніч і ранок працювали наші сили ППО, мобільні вогневі групи, екіпажі дронів-перехоплювачів. Під ударами були звичайні міста, в основному наша енергетика, але є багато влучань і в житлові будинки. Пожежі в Запоріжжі, влучання в будинки в Києві. Постраждали Київська, Одеська, Чернігівська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Вінницька, Запорізька, Черкаська і Сумська області», – написав Зеленський.

Він наголосив, що станом на зараз відомо про 17 постраждалих людей. Загинуло шестеро людей, двоє з них – діти.

«Російські слова про дипломатію нічого не означають доти, доки російські керівники не відчувають критичних проблем. А це можна забезпечити лише санкціями, лише далекобійністю й лише скоординованою дипломатією всіх наших партнерів. Уже настав час ухвалити сильний санкційний пакет Європейського союзу. Також розраховуємо на сильні санкційні кроки США й «сімки», усіх, хто прагне миру. Дуже важливо, щоб світ саме зараз не мовчав і на підлі удари росіян була спільна відповідь», – заявив президент.

Він зазначив, що кожен, хто зараз допомагає Україні системами протиповітряної оборони й ракетами до них, захищає життя українців.

«І кожен, хто допоможе Україні з далекобійністю, наблизить завершення війни», – підсумував президент.

Бекграунд. Як раніше писав Mind, у ніч на 22 жовтня росіяни завдали комбінованого удару по Києву. У столиці лунали вибухи, мер Віталій Кличко повідомив про роботу сил протиповітряної оборони. Спершу росія застосувала балістику, потім – дрони і знову ракети.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS