Орбан заявив, що Угорщина шукатиме способи обходу санкцій США проти російських нафтових компаній

Словацька «дочка» MOL Slovnaft також аналізує можливий вплив на свої операції запроваджених санкцій

фото DR

Угорщина опрацьовує можливі варіанти того, як обійти санкції США проти російських нафтових компаній, сказав у п'ятницю прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, не розкривши деталей. При цьому він не вказав про намір порушувати американські обмеження.

Про це пише Reuters.

Орбан сказав, що обговорив санкції з угорською нафтогазовою компанією MOL.

«Ми працюємо над тим, як обійти ці санкції», – сказав він в інтерв'ю державному радіо Kossuth.

Нафтопереробні заводи компанії MOL в Угорщині та Словаччині із загальною виробничою потужністю 14,2 млн тонн нафти на рік залежать від постачання російської нафти нафтопроводом «Дружба».

Словацька «дочка» MOL Slovnaft повідомила у четвер, що аналізує можливий вплив на свої операції санкцій США, які мають набути чинності в листопаді.

Бекграунд. Нагадаємо: німецький канцлер Фрідріх Мерц заявив, що очікує на послаблення санкцій для дочірніх компаній «Роснєфті» – йдеться про німецький бізнес російської компанії, що перебуває під управлінням німецької держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS