Визнаний неплатоспроможним РВС Банк може уникнути ліквідації: ФГВФО шукає інвестора

Взяти участь у конкурсі можуть всі банки України та особи, попередньо кваліфіковані НБУ

Фото з відкритих джерел

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) оголосив про початок відкритого конкурсу для залучення інвесторів і банків з метою виведення з ринку АТ «РВС Банк». 

Про це повідомила пресслужба ФГВФО.

У фонду є три інструменти врегулювання, відмінні від ліквідації:

«Обраною буде стратегія, що відповідає принципу найменших витрат. Головні передумови для успішного кейсу врегулювання – якість активів і зацікавленість інвестора чи приймаючого банку в одному зі способів врегулювання», – зазначила заступниця директора-розпорядника ФГВФО Вікторія Степанець. 

Для того щоб потенційні покупці могли оцінити фінансовий стан РВС Банку, ФГВФО відкрив віртуальну та фізичну кімнати даних. Ознайомитися з повною інформацією про активи та зобов'язання банку можуть усі банки України, а також інші особи, які попередньо пройшли кваліфікацію в Національному банку або вже подали пакет документів на її проходження.

Докладно ознайомитися з умовами конкурсу, зокрема строками подання заявок, можна на сайті ФГВФО.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що 4 листопада правління НБУ ухвалило рішення про віднесення АТ «РВС Банк» до категорії неплатоспроможних. 5 листопада Фонд гарантування вкладів ввів у банку тимчасову адміністрацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS